Warning: Attempt to modify property of non-object in /home/bgfutbol/public_html/components/com_jomcomment/mambots.php on line 123

Ст. Загора

Розите с нова победа

Е-мейл Печат ПДФ

logo-rozova-dolinaВъпреки, че далеч не показаха най-добрата си игра през сезона, футболистите на Розова долина успяха да спечелят трудно с 2:1 срещу Странджа-Металург и да зарадват неособено многобройната, въпреки хубавото време публика. През първите 45 минути играта на казанлъчани не се получаваше и гостите стояха стабилно на терена. Вкараха ранен гол при контраатака още в 11 минута и до края на полувремето не допуснаха почти никакви опасности пред своята врата. Проблемите за Розите се увеличиха и с контузията на Ахмед Феиков, заменен принудително още в 30 минута.

Розова долина разгроми Димитровград

logo-rozova-dolinaСамо в рамките на 3 дни Розова долина записа втора убедителна победа. Жертвата този път бе Димитровград, а резултата 4:0. Розите си направиха мача лесен след като още до 17 минута поведоха с два гола на Братанов и Феиков.  В началото на второто полувреме гостите опитаха натиск пред вратата на казанлъчани, но вратарят Батаклиев се справи с малкото опасности, които бяха създадени пред него. Постепенно Розите изнесоха играта напред и се стигна до 71 минута, когато Ахмед Феиков с гол-шедьовър направи резултата 3:0. Остана време и за Братанов да реализира своето второ попадение в 81 минута, фиксирайки крайното 4:0.

Розите с тежка загуба от Равда

logo-rozova-dolinaРозова долина загуби първото си домакинство за 2010г. с 1:4 от силния тим на ФК Равда. Въпреки хубавото време едва около 200 души изгледаха мача на ст."Севтополис". Съставения предимно от юноши отбор на Розите се представи достойно и заслужи аплодисментите на публиката.
   През първото полувреме гостите поведоха с 2 гола. В 24 минута Васил Даменлиев отправи много силен удар от около 35 метра, топката се удари в дясната греда зад Батаклиев и се оплете в мрежата за 0:1.

Розова долина също спира участие

logo-rozova-dolinaЗа съжаление стана ясно, че срещата между Розова долина и Хеброс няма да се проведе. До последния момент от ръководството на Розите чакаха да бъдат преведени пари на клуба и след като това не се случи Казанлък остава без футболен отбор. ДЮШ на Розова долина също спира участието си в първенствата, но децата засега ще продължат тренировки. Така усилията на управниците в града да съсипят футбола се увенчаха с успех.

Ще ги има ли Розите и през пролетта?

fk-rozova-dolinaВ неделя стартира пролетният полусезон на Югоизточна "В" група. По програма Розова долина гостува в Гълъбово на деветия в класирането Ботев. Много от футболистите, които взеха участие през есента вече не са част от отбора на Розите. В какво състояние ще бъде той и дали изобщо ще има футбол в Казанлък ще се види в неделя.

Последна промяна ( Събота, 20 Февруари 2010 18:21 )

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/bgfutbol/public_html/templates/bgfutbol/html/pagination.php on line 127

Страница 1 от 3

КЛЮЧОВИ ДУМИ

Велбъжд Перун Кресна Нови Искър Места 2005 Хебър Миньор Бобов дол Бенковски Костинброд Ботев 1937 Малеш Микрево Германея Левски 1923 Струмска слава 1927 Пирин 2002 Чепинец Витоша Д.Д. Беласица Сливнишки герой Арда Габровница 04 Загорец Ботев Гълъбово Розова Долина Хеброс 1921 Левски 2004 Созопол Странджа-Металург Хасково Нефтохимик 1986 Равда 1954 Металик Сопот Стамболово 2007 Тунджа 1915 Димитровград 1947 Марица 1921 ИТД Гигант Левски Ягода Торпедо 2004 Левски 2007 Академик Свищов Чавдар Алмус Биър Ботев Козлодуй Павликени Янтра 1919 Локомотив Дряново Гигант Белене Трявна Локомотив Горна Оряховица Балкан Белоградчик Ситомир Септември 98 Черноморец 2003 Рапид Суворово фк Аксаково фк Шабла Спортист Г.Т. Скрита сила фк Тополите фк Преслав Бенковски Бяла Ендже Черноломец 04 Доростол 2003 Ботев 2008 Кубрат 2007 Две могили Разград 2000 Югоизточна "В" АФГ Югозападна "В" АФГ Северозападна "В" АФГ Североизточна "В" АФГ женски футбол футзал юноши БФС АФЛ ОФГ "А" ОФГ "Б" ОФГ OФК ФК ПФК съдия стадион състав футболен отбор футбол футболист треньор резултати класиране новини България

Преглед новини

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170