Ти си Тук: Начало Велико Търново В. Търново Програма северозападна "В" АФГ 2009/10

БГ ФУТБОЛ - Сайт №1 за аматьорски футбол в България!

Програма северозападна "В" АФГ 2009/10

Е-мейл Печат ПДФ
Размер на Шрифта По-голям По-малък

logo-bfsI кръг

15 август 2009, събота, 18:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Алмус Биър (Сталийска махала)          
16 август 2009, неделя, 18:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Торпедо 2004 (Борован)             отложен
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)             
Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново)                     
Янтра 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)   

           
Чавдар (Бяла Слатина) - Бдин (Видин)                      
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)                     
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Димово)                     

                           II кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  
23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Димово)                   
Бдин (Видин) - Ситомир (Никопол)                          
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Чавдар (Бяла Слатина)     
Павликени (Павликени) - Ботев (Козлодуй)                  
Локомотив (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)                
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Горна Оряховица)        

                           III кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Ботев (Димово) - Академик (Свищов)
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Торпедо 2004 (Борован)
Гигант (Белене) - Балкан (Белоградчик)
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Дряново)
Чавдар (Бяла Слатина) - Павликени (Павликени)
Ситомир (Никопол) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Левски 2007 (Левски) - Бдин (Видин)

                           IV кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Академик (Свищов)
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Бдин (Видин) - Ботев (Димово)
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Левски 2007 (Левски)
Павликени (Павликени) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Дряново) - Чавдар (Бяла Слатина)
Трявна (Трявна) - Ботев (Козлодуй)
Балкан (Белоградчик) - Янтра 1919 (Габрово)
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)

                           V кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Академик (Свищов) - Бдин (Видин)
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Гигант (Белене) - Торпедо 2004 (Борован)
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Козлодуй) - Балкан (Белоградчик)
Чавдар (Бяла Слатина) - Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново)
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)
Ботев (Димово) - Алмус Биър (Сталийска махала)

                           VI кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Академик (Свищов)
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Бдин (Видин)
Павликени (Павликени) - Ботев (Димово)
Локомотив (Дряново) - Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)
Балкан (Белоградчик) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Козлодуй)
Гигант (Белене) - Янтра 1919 (Габрово)

                           VII кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Козлодуй) - Гигант (Белене)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ситомир (Никопол) - Балкан (Белоградчик)
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)
Ботев (Димово) - Локомотив (Дряново)
Бдин (Видин) - Алмус Биър (Сталийска махала)

                           VIII кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов)
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Павликени (Павликени) - Бдин (Видин)
Трявна (Трявна) - Ботев (Димово)
Балкан (Белоградчик) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол)
Гигант (Белене) - Чавдар (Бяла Слатина)
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Козлодуй)

                           IX кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)
Чавдар (Бяла Слатина) - Янтра 1919 (Габрово)
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Димово) - Балкан (Белоградчик)
Бдин (Видин) - Локомотив (Дряново)
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Павликени (Павликени)

                           X кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Академик (Свищов)
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Павликени (Павликени)
Локомотив (Дряново) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Трявна (Трявна) - Бдин (Видин)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Димово)
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)
Янтра 1919 (Габрово) - Ситомир (Никопол)
Ботев (Козлодуй) - Чавдар (Бяла Слатина)

                           XI кръг

24 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски) - Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Димово) - Гигант (Белене)
Бдин (Видин) - Балкан (Белоградчик)
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Трявна (Трявна)
Павликени (Павликени) - Локомотив (Дряново)

                           XII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Дряново)
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)
Балкан (Белоградчик) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Димово)
Ботев (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ситомир (Никопол)

                           XIII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Ситомир (Никопол) - Торпедо 2004 (Борован)
Левски 2007 (Левски) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ботев (Димово) - Ботев (Козлодуй)
Бдин (Видин) - Гигант (Белене)
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Локомотив (Горна Оряховица)
Павликени (Павликени) - Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)

                           XIV кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов)
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Трявна (Трявна)
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Дряново)
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)
Гигант (Белене) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин (Видин)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Димово)
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)

                           XV кръг

21 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Академик (Свищов) - Чавдар (Бяла Слатина)
22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Димово) - Ситомир (Никопол)
Бдин (Видин) - Ботев (Козлодуй)
в Лом, Градски стадион:
Алмус Биър (Сталийска махала) - Янтра 1919 (Габрово)
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)
Трявна (Трявна) - Балкан (Белоградчик)

XVI кръг

пролет 2010
Торпедо 2004 (Борован) - Балкан (Белоградчик)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)
Павликени (Павликени) - Янтра 1919 (Габрово)
Алмус Биър (Сталийска махала) - Ботев (Козлодуй)
Бдин (Видин) - Чавдар (Бяла Слатина)
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)
Ботев (Димово) - Левски 2007 (Левски)

XVII кръг

Ботев (Димово) - Торпедо 2004 (Борован)
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)
Ситомир (Никопол) - Бдин (Видин)
Чавдар (Бяла Слатина) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Ботев (Козлодуй) - Павликени (Павликени)
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Дряново)
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Горна Оряховица) - Балкан (Белоградчик)

XVIII кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Горна Оряховица)
Балкан (Белоградчик) - Гигант (Белене)
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)
Локомотив (Дряново) - Ботев (Козлодуй)
Павликени (Павликени) - Чавдар (Бяла Слатина)
Алмус Биър (Сталийска махала) - Ситомир (Никопол)
Бдин (Видин) - Левски 2007 (Левски)
Академик (Свищов) - Ботев (Димово)

XIX кръг

Академик (Свищов) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Димово) - Бдин (Видин)
Левски 2007 (Левски) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Ситомир (Никопол) - Павликени (Павликени)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Дряново)
Ботев (Козлодуй) - Трявна (Трявна)
Янтра 1919 (Габрово) - Балкан (Белоградчик)
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)

XX кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Гигант (Белене)
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Козлодуй)
Трявна (Трявна) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Дряново) - Ситомир (Никопол)
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)
Алмус Биър (Сталийска махала) - Ботев (Димово)
Бдин (Видин) - Академик (Свищов)

XXI кръг

Бдин (Видин) - Торпедо 2004 (Борован)
Академик (Свищов) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Ботев (Димово) - Павликени (Павликени)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)
Чавдар (Бяла Слатина) - Балкан (Белоградчик)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)
Янтра 1919 (Габрово) - Гигант (Белене)

XXII кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Янтра 1919 (Габрово)
Гигант (Белене) - Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Горна Оряховица) - Чавдар (Бяла Слатина)
Балкан (Белоградчик) - Ситомир (Никопол)
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Дряново) - Ботев (Димово)
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)
Алмус Биър (Сталийска махала) - Бдин (Видин)

XXIII кръг

Алмус Биър (Сталийска махала) - Торпедо 2004 (Борован)
Бдин (Видин) - Павликени (Павликени)
Академик (Свищов) - Локомотив (Дряново)
Ботев (Димово) - Трявна (Трявна)
Левски 2007 (Левски) - Балкан (Белоградчик)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица)
Чавдар (Бяла Слатина) - Гигант (Белене)
Ботев (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)

XXIV кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Козлодуй)
Янтра 1919 (Габрово) - Чавдар (Бяла Слатина)
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Димово)
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)
Локомотив (Дряново) - Бдин (Видин)
Павликени (Павликени) - Алмус Биър (Сталийска махала)

XXV кръг

Павликени (Павликени) - Торпедо 2004 (Борован)
Алмус Биър (Сталийска махала) - Локомотив (Дряново)
Бдин (Видин) - Трявна (Трявна)
Академик (Свищов) - Балкан (Белоградчик)
Ботев (Димово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)
Ситомир (Никопол) - Янтра 1919 (Габрово)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Козлодуй)

XXVI кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ботев (Козлодуй) - Ситомир (Никопол)
Янтра 1919 (Габрово) - Левски 2007 (Левски)
Гигант (Белене) - Ботев (Димово)
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)
Балкан (Белоградчик) - Бдин (Видин)
Трявна (Трявна) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Локомотив (Дряново) - Павликени (Павликени)

XXVII кръг

Локомотив (Дряново) - Торпедо 2004 (Борован)
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)
Алмус Биър (Сталийска махала) - Балкан (Белоградчик)
Бдин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)
Ботев (Димово) - Янтра 1919 (Габрово)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) - Чавдар (Бяла Слатина)

XXVIII кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Ситомир (Никопол)
Чавдар (Бяла Слатина) - Левски 2007 (Левски)
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Димово)
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)
Гигант (Белене) - Бдин (Видин)
Локомотив (Горна Оряховица) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Балкан (Белоградчик) - Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)

XXIX кръг

Трявна (Трявна) - Торпедо 2004 (Борован)
Локомотив (Дряново) - Балкан (Белоградчик)
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)
Алмус Биър (Сталийска махала) - Гигант (Белене)
Бдин (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)
Академик (Свищов) - Ботев (Козлодуй)
Ботев (Димово) - Чавдар (Бяла Слатина)
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)

XXX кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Левски 2007 (Левски)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Димово)
Чавдар (Бяла Слатина) - Академик (Свищов)
Ботев (Козлодуй) - Бдин (Видин)
Янтра 1919 (Габрово) - Алмус Биър (Сталийска махала)
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Дряново)
Балкан (Белоградчик) - Трявна (Трявна)


                                 Бележки
  - Спартак (Плевен), изваден от Западна "Б" ФГ през изминалия сезон, се
отказва от участие в СЗ "В" АФГ поради финансови причини.
  - ЗС на БФС - Велико Търново увеличава групата от 16 на 18 отбора и
е изтеглена програма за първенството.
  - Мария Луиза (Лом), 7-ми през изминалия сезон, се отказва от участие
след изтеглянето на програмата.
  - Сторгозия (Плевен), 13-ти през изминалия сезон, се отказва от участие
след изтеглянето на програмата.
  - Янтра (Габрово), 4-ти през изминалия сезон, и новият участник в
групата Янтра 2000 (Габрово) се обединяват след изтеглянето на програмата.
Новият отбор е Янтра 1919 (Габрово).
  - Заради настъпилите промени, ЗС на БФС - Велико Търново намалява
отново групата до 16 отбора и е изготвена нова програма.
  - Торпедо 2004 (Борован), 2-ри в ОФГ Враца през изминалия сезон, е
включен в групата за запълване на състава й до 16 отбора.
  - Алмус Биър (Сталийска махала) играе домакинските си мачове  на
Градски стадион в Лом.

Преглеждания: 2708
Коментара (0)Add Comment

Напиши коментар
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
малки | големи

busy
 

КЛЮЧОВИ ДУМИ

Велбъжд Перун Кресна Нови Искър Места 2005 Хебър Миньор Бобов дол Бенковски Костинброд Ботев 1937 Малеш Микрево Германея Левски 1923 Струмска слава 1927 Пирин 2002 Чепинец Витоша Д.Д. Беласица Сливнишки герой Арда Габровница 04 Загорец Ботев Гълъбово Розова Долина Хеброс 1921 Левски 2004 Созопол Странджа-Металург Хасково Нефтохимик 1986 Равда 1954 Металик Сопот Стамболово 2007 Тунджа 1915 Димитровград 1947 Марица 1921 ИТД Гигант Левски Ягода Торпедо 2004 Левски 2007 Академик Свищов Чавдар Алмус Биър Ботев Козлодуй Павликени Янтра 1919 Локомотив Дряново Гигант Белене Трявна Локомотив Горна Оряховица Балкан Белоградчик Ситомир Септември 98 Черноморец 2003 Рапид Суворово фк Аксаково фк Шабла Спортист Г.Т. Скрита сила фк Тополите фк Преслав Бенковски Бяла Ендже Черноломец 04 Доростол 2003 Ботев 2008 Кубрат 2007 Две могили Разград 2000 Югоизточна "В" АФГ Югозападна "В" АФГ Северозападна "В" АФГ Североизточна "В" АФГ женски футбол футзал юноши БФС АФЛ ОФГ "А" ОФГ "Б" ОФГ OФК ФК ПФК съдия стадион състав футболен отбор футбол футболист треньор резултати класиране новини България

Преглед новини


Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Анкета

Как участвате в аматьорския футбол на България?
 

Кой е тук?

В момента има 91 посетителя в сайта

| Начало | За Нас | За Реклама | Връзка с Нас | Карта на сайта |
                                                                                                     
ипотечен кредитсчетоводни услуги