Ти си Тук: Начало Новини Резултати, класиране и програма на Северозападна "В" АФГ 2011/12

БГ ФУТБОЛ - Сайт №1 за аматьорски футбол в България!

Резултати, класиране и програма на Северозападна "В" АФГ 2011/12

Е-мейл Печат ПДФ
Размер на Шрифта По-голям По-малък

logo-bfsI кръг

21 август 2011, неделя, 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - Дунав 98 (Селановци)       4:0
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)     2:0
Ботев (Козлодуй) - Гигант (Белене)       5:0
Левски 2007 (Левски) - Спартак 1919 (Плевен)        0:6
Червен бряг (Червен бряг) - Ботев (Криводол)      0:3
Трявна (Трявна) - Балкан (Белоградчик)       2:0

24 август 2011, сряда, 18:00 ч
Локомотив (Дряново) - Янтра 1919 (Габрово)                 -
Ситомир (Никопол) - Торпедо 2004 (Борован)                 -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак 1919 (Плевен)               1    1   0   0    6:0     3
 2. Ботев (Козлодуй)                    1    1   0   0    5:0     3
 3. Локомотив (Мездра)                  1    1   0   0    4:0     3
 4. Ботев (Криводол)                    1    1   0   0    3:0     3
 5. Академик (Свищов)                   1    1   0   0    2:0     3
  . Трявна (Трявна)                     1    1   0   0    2:0     3
 7. Локомотив (Дряново)                 0    0   0   0    0:0     0
  . Ситомир (Никопол)                   0    0   0   0    0:0     0
  . Торпедо 2004 (Борован)              0    0   0   0    0:0     0
  . Янтра 1919 (Габрово)                0    0   0   0    0:0     0
11. Балкан (Белоградчик)                1    0   0   1    0:2     0
  . Локомотив (Горна Оряховица)         1    0   0   1    0:2     0
13. Червен бряг (Червен бряг)           1    0   0   1    0:3     0
14. Дунав 98 (Селановци)                1    0   0   1    0:4     0
15. Гигант (Белене)                     1    0   0   1    0:5     0
16. Левски 2007 (Левски)                1    0   0   1    0:6     0

 

                           II кръг

28 август 2011, неделя, 18:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Балкан (Белоградчик)                -
Ботев (Криводол) - Трявна (Трявна)                         -
Спартак 1919 (Плевен) - Червен бряг (Червен бряг)          -
на неутрален терен: *
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                     -
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Гигант от миналия сезон.
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Козлодуй)             -
Торпедо 2004 (Борован) - Академик (Свищов)                 -
Дунав 98 (Селановци) - Ситомир (Никопол)                   -
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Мездра)                   -

                           III кръг

4 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Локомотив (Мездра) - Янтра 1919 (Габрово)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново)
Академик (Свищов) - Дунав 98 (Селановци)
Ботев (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)
Червен бряг (Червен бряг) - Гигант (Белене)
Трявна (Трявна) - Спартак 1919 (Плевен)
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Криводол)

                           IV кръг

11 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Криводол)
Спартак 1919 (Плевен) - Балкан (Белоградчик)
на неутрален терен: *
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Гигант от миналия сезон.
Локомотив (Горна Оряховица) - Червен бряг (Червен бряг)
Торпедо 2004 (Борован) - Левски 2007 (Левски)
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов)
Локомотив (Мездра) - Ситомир (Никопол)

                           V кръг

18 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Ситомир (Никопол) - Янтра 1919 (Габрово)
Академик (Свищов) - Локомотив (Мездра)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Дряново)
Левски 2007 (Левски) - Дунав 98 (Селановци)
Червен бряг (Червен бряг) - Торпедо 2004 (Борован)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)
Балкан (Белоградчик) - Гигант (Белене)
Ботев (Криводол) - Спартак 1919 (Плевен)

                           VI кръг

25 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)
Гигант (Белене) - Ботев (Криводол)
Локомотив (Горна Оряховица) - Балкан (Белоградчик)
Торпедо 2004 (Борован) - Трявна (Трявна)
Дунав 98 (Селановци) - Червен бряг (Червен бряг)
Локомотив (Дряново) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Мездра) - Ботев (Козлодуй)
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)

                           VII кръг

2 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Козлодуй) - Ситомир (Никопол)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Мездра)
Червен бряг (Червен бряг) - Локомотив (Дряново)
Трявна (Трявна) - Дунав 98 (Селановци)
Балкан (Белоградчик) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Криводол) - Локомотив (Горна Оряховица)
Спартак 1919 (Плевен) - Гигант (Белене)

                           VIII кръг

9 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Гигант (Белене)
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1919 (Плевен)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Криводол)
Дунав 98 (Селановци) - Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Мездра) - Червен бряг (Червен бряг)
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)
Академик (Свищов) - Ботев (Козлодуй)

                           IX кръг

16 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)
Червен бряг (Червен бряг) - Ситомир (Никопол)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Мездра)
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Дряново)
Ботев (Криводол) - Дунав 98 (Селановци)
Спартак 1919 (Плевен) - Торпедо 2004 (Борован)
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)

                           X кръг

24 октомври 2011, понеделник, 16:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Торпедо 2004 (Борован) - Гигант (Белене)
Дунав 98 (Селановци) - Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Дряново) - Ботев (Криводол)
Локомотив (Мездра) - Балкан (Белоградчик)
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)
Академик (Свищов) - Червен бряг (Червен бряг)
Ботев (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)

                           XI кръг

31 октомври 2011, понеделник, 14:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Янтра 1919 (Габрово)
Червен бряг (Червен бряг) - Ботев (Козлодуй)
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)
Балкан (Белоградчик) - Ситомир (Никопол)
Ботев (Криводол) - Локомотив (Мездра)
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Дряново)
Гигант (Белене) - Дунав 98 (Селановци)
Локомотив (Горна Оряховица) - Торпедо 2004 (Борован)

                           XII кръг

6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Торпедо 2004 (Борован)
Дунав 98 (Селановци) - Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)
Локомотив (Мездра) - Спартак 1919 (Плевен)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Криводол)
Академик (Свищов) - Балкан (Белоградчик)
Ботев (Козлодуй) - Трявна (Трявна)
Левски 2007 (Левски) - Червен бряг (Червен бряг)

                           XIII кръг

13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Червен бряг (Червен бряг) - Янтра 1919 (Габрово)
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Козлодуй)
Ботев (Криводол) - Академик (Свищов)
Спартак 1919 (Плевен) - Ситомир (Никопол)
Гигант (Белене) - Локомотив (Мездра)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Дряново)
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 98 (Селановци)

                           XIV кръг

20 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Дунав 98 (Селановци)
Локомотив (Дряново) - Торпедо 2004 (Борован)
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)
Академик (Свищов) - Спартак 1919 (Плевен)
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Криводол)
Левски 2007 (Левски) - Балкан (Белоградчик)
Червен бряг (Червен бряг) - Трявна (Трявна)

                           XV кръг

27 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)
Балкан (Белоградчик) - Червен бряг (Червен бряг)
Ботев (Криводол) - Левски 2007 (Левски)
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Козлодуй)
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол)
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Мездра)
Дунав 98 (Селановци) - Локомотив (Дряново)

XVI кръг

пролет 2012
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Дряново)
Дунав 98 (Селановци) - Локомотив (Мездра)
Торпедо 2004 (Борован) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)
Гигант (Белене) - Ботев (Козлодуй)
Спартак 1919 (Плевен) - Левски 2007 (Левски)
Ботев (Криводол) - Червен бряг (Червен бряг)
Балкан (Белоградчик) - Трявна (Трявна)

XVII кръг

Балкан (Белоградчик) - Янтра 1919 (Габрово)
Трявна (Трявна) - Ботев (Криводол)
Червен бряг (Червен бряг) - Спартак 1919 (Плевен)
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)
Академик (Свищов) - Торпедо 2004 (Борован)
Ситомир (Никопол) - Дунав 98 (Селановци)
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Дряново)

XVIII кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Мездра)
Локомотив (Дряново) - Ситомир (Никопол)
Дунав 98 (Селановци) - Академик (Свищов)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)
Гигант (Белене) - Червен бряг (Червен бряг)
Спартак 1919 (Плевен) - Трявна (Трявна)
Ботев (Криводол) - Балкан (Белоградчик)

XIX кръг

Ботев (Криводол) - Янтра 1919 (Габрово)
Балкан (Белоградчик) - Спартак 1919 (Плевен)
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)
Червен бряг (Червен бряг) - Локомотив (Горна Оряховица)
Левски 2007 (Левски) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Козлодуй) - Дунав 98 (Селановци)
Академик (Свищов) - Локомотив (Дряново)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Мездра)

XX кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Ситомир (Никопол)
Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)
Локомотив (Дряново) - Ботев (Козлодуй)
Дунав 98 (Селановци) - Левски 2007 (Левски)
Торпедо 2004 (Борован) - Червен бряг (Червен бряг)
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)
Гигант (Белене) - Балкан (Белоградчик)
Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Криводол)

XXI кръг

Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)
Ботев (Криводол) - Гигант (Белене)
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Горна Оряховица)
Трявна (Трявна) - Торпедо 2004 (Борован)
Червен бряг (Червен бряг) - Дунав 98 (Селановци)
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)
Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Мездра)
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)

XXII кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)
Ситомир (Никопол) - Ботев (Козлодуй)
Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски)
Локомотив (Дряново) - Червен бряг (Червен бряг)
Дунав 98 (Селановци) - Трявна (Трявна)
Торпедо 2004 (Борован) - Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Криводол)
Гигант (Белене) - Спартак 1919 (Плевен)

XXIII кръг

Гигант (Белене) - Янтра 1919 (Габрово)
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Криводол) - Торпедо 2004 (Борован)
Балкан (Белоградчик) - Дунав 98 (Селановци)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
Червен бряг (Червен бряг) - Локомотив (Мездра)
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)
Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов)

XXIV кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Козлодуй)
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)
Ситомир (Никопол) - Червен бряг (Червен бряг)
Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Дряново) - Балкан (Белоградчик)
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Криводол)
Торпедо 2004 (Борован) - Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)

XXV кръг

Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)
Гигант (Белене) - Торпедо 2004 (Борован)
Спартак 1919 (Плевен) - Дунав 98 (Селановци)
Ботев (Криводол) - Локомотив (Дряново)
Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Мездра)
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)
Червен бряг (Червен бряг) - Академик (Свищов)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Козлодуй)

XXVI кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Левски 2007 (Левски)
Ботев (Козлодуй) - Червен бряг (Червен бряг)
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)
Ситомир (Никопол) - Балкан (Белоградчик)
Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)
Локомотив (Дряново) - Спартак 1919 (Плевен)
Дунав 98 (Селановци) - Гигант (Белене)
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Горна Оряховица)

XXVII кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Янтра 1919 (Габрово)
Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав 98 (Селановци)
Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново)
Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив (Мездра)
Ботев (Криводол) - Ситомир (Никопол)
Балкан (Белоградчик) - Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) - Ботев (Козлодуй)
Червен бряг (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)

XXVIII кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Червен бряг (Червен бряг)
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)
Ботев (Козлодуй) - Балкан (Белоградчик)
Академик (Свищов) - Ботев (Криводол)
Ситомир (Никопол) - Спартак 1919 (Плевен)
Локомотив (Мездра) - Гигант (Белене)
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)
Дунав 98 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)

XXIX кръг

Дунав 98 (Селановци) - Янтра 1919 (Габрово)
Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Дряново)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Мездра)
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)
Спартак 1919 (Плевен) - Академик (Свищов)
Ботев (Криводол) - Ботев (Козлодуй)
Балкан (Белоградчик) - Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) - Червен бряг (Червен бряг)

XXX кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)
Червен бряг (Червен бряг) - Балкан (Белоградчик)
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Криводол)
Ботев (Козлодуй) - Спартак 1919 (Плевен)
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)
Локомотив (Дряново) - Дунав 98 (Селановци)

bulgarian-football.com

Преглеждания: 5927
Коментара (0)Add Comment

Напиши коментар
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
малки | големи

busy
 

КЛЮЧОВИ ДУМИ

Велбъжд Перун Кресна Нови Искър Места 2005 Хебър Миньор Бобов дол Бенковски Костинброд Ботев 1937 Малеш Микрево Германея Левски 1923 Струмска слава 1927 Пирин 2002 Чепинец Витоша Д.Д. Беласица Сливнишки герой Арда Габровница 04 Загорец Ботев Гълъбово Розова Долина Хеброс 1921 Левски 2004 Созопол Странджа-Металург Хасково Нефтохимик 1986 Равда 1954 Металик Сопот Стамболово 2007 Тунджа 1915 Димитровград 1947 Марица 1921 ИТД Гигант Левски Ягода Торпедо 2004 Левски 2007 Академик Свищов Чавдар Алмус Биър Ботев Козлодуй Павликени Янтра 1919 Локомотив Дряново Гигант Белене Трявна Локомотив Горна Оряховица Балкан Белоградчик Ситомир Септември 98 Черноморец 2003 Рапид Суворово фк Аксаково фк Шабла Спортист Г.Т. Скрита сила фк Тополите фк Преслав Бенковски Бяла Ендже Черноломец 04 Доростол 2003 Ботев 2008 Кубрат 2007 Две могили Разград 2000 Югоизточна "В" АФГ Югозападна "В" АФГ Северозападна "В" АФГ Североизточна "В" АФГ женски футбол футзал юноши БФС АФЛ ОФГ "А" ОФГ "Б" ОФГ OФК ФК ПФК съдия стадион състав футболен отбор футбол футболист треньор резултати класиране новини България

Преглед новини


Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Анкета

Как участвате в аматьорския футбол на България?
 

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

| Начало | За Нас | За Реклама | Връзка с Нас | Карта на сайта |
                                                                                                     
ипотечен кредитсчетоводни услуги