Ти си Тук: Начало Новини Резултати, класиране и програма на Югоизточна "В" АФГ 2011/12

БГ ФУТБОЛ - Сайт №1 за аматьорски футбол в България!

Резултати, класиране и програма на Югоизточна "В" АФГ 2011/12

Е-мейл Печат ПДФ
Размер на Шрифта По-голям По-малък

logo-bfsI кръг

20 август 2011, събота, 18:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)   3:2
21 август 2011, неделя, 18:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)  1:1
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)     1:0
Чирпан (Чирпан) - Розова долина (Казанлък)     1:0
Ботев (Гълъбово) - Раковски 2011 (Раковски)     1:3

Мастер (Бургас) - Хеброс 1921 (Харманли)      2:2
ИТД Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)     3:0
Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Ягода)     3:1
Родопа 1927 (Смолян) - Созопол (Созопол)     0:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)    1:2

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ИТД Гигант (Съединение)             1    1   0   0    3:0     3
 2. Раковски 2011 (Раковски)            1    1   0   0    3:1     3
  . Спортист (Роза)                     1    1   0   0    3:1     3
 4. Тунджа 1915 (Ямбол)                 1    1   0   0    3:2     3
 5. Асеновец 2005 (Асеновград)          1    1   0   0    2:1     3
 6. Арда (Кърджали)                     1    1   0   0    1:0     3
  . Созопол (Созопол)                   1    1   0   0    1:0     3
  . Чирпан (Чирпан)                     1    1   0   0    1:0     3
 9. Мастер (Бургас)                     1    0   1   0    2:2     1
  . Хеброс 1921 (Харманли)              1    0   1   0    2:2     1
11. Брестник 1948 (Пловдив)             1    0   1   0    1:1     1 
  . Свиленград 1921 (Свиленград)        1    0   1   0    1:1     1
13. Димитровград 1947 (Димитровград)    1    0   0   1    2:3     0
14. Спартак-С 94 (Пловдив)              1    0   0   1    1:2     0
15. Загорец (Нова Загора)               1    0   0   1    0:1     0
  . Родопа 1927 (Смолян)                1    0   0   1    0:1     0
  . Розова долина (Казанлък)            1    0   0   1    0:1     0
18. Ботев (Гълъбово)                    1    0   0   1    1:3     0
  . Тунджа 2006 (Ягода)                 1    0   0   1    1:3     0
20. Левски (Карлово)                    1    0   0   1    0:3     0

                           II кръг

28 август 2011, неделя, 18:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград)  -
Созопол (Созопол) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 -
Димитровград 1947 (Димитровград) - Родопа 1927 (Смолян)    -
Тунджа 2006 (Ягода) - Тунджа 1915 (Ямбол)                  -
Левски (Карлово) - Спортист (Роза)                         -
Хеброс 1921 (Харманли) - ИТД Гигант (Съединение)           -
Раковски 2011 (Раковски) - Мастер (Бургас)                 -
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)                -
Загорец (Нова Загора) - Чирпан (Чирпан)                    -
Брестник 1948 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                  -

                           III кръг

3 септември 2011, събота, 17:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)
4 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Чирпан (Чирпан) - Брестник 1948 (Пловдив)
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)
Мастер (Бургас) - Розова долина (Казанлък)
ИТД Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)
Спортист (Роза) - Хеброс 1921 (Харманли)
Родопа 1927 (Смолян) - Тунджа 2006 (Ягода)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол)

                           IV кръг

11 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Тунджа 2006 (Ягода) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Левски (Карлово) - Родопа 1927 (Смолян)
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Раковски 2011 (Раковски) - Спортист (Роза)
Розова долина (Казанлък) - ИТД Гигант (Съединение)
Загорец (Нова Загора) - Мастер (Бургас)
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)
Арда (Кърджали) - Чирпан (Чирпан)

                           V кръг

14 септември 2011, сряда, 17:00 ч
Чирпан (Чирпан) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Ботев (Гълъбово) - Арда (Кърджали)
Мастер (Бургас) - Брестник 1948 (Пловдив)
ИТД Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Раковски 2011 (Раковски)
Родопа 1927 (Смолян) - Хеброс 1921 (Харманли)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)
15 септември 2011, четвъртък, 17:00 ч
Спортист (Роза) - Розова долина (Казанлък)

                           VI кръг

18 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Тунджа 2006 (Ягода) - Созопол (Созопол)
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Хеброс 1921 (Харманли) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Раковски 2011 (Раковски) - Родопа 1927 (Смолян)
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Загорец (Нова Загора) - Спортист (Роза)
Брестник 1948 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)
Арда (Кърджали) - Мастер (Бургас)
Чирпан (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)

                           VII кръг

24 септември 2011, събота, 17:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)
25 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Мастер (Бургас) - Чирпан (Чирпан)
ИТД Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)
Спортист (Роза) - Брестник 1948 (Пловдив)
Родопа 1927 (Смолян) - Розова долина (Казанлък)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хеброс 1921 (Харманли)
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)

                           VIII кръг

2 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода)
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Хеброс 1921 (Харманли) - Созопол (Созопол)
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Загорец (Нова Загора) - Родопа 1927 (Смолян)
Брестник 1948 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Арда (Кърджали) - Спортист (Роза)
Чирпан (Чирпан) - ИТД Гигант (Съединение)
Ботев (Гълъбово) - Мастер (Бургас)

                           IX кръг

8 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)
9 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Мастер (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев (Гълъбово)
Спортист (Роза) - Чирпан (Чирпан)
Родопа 1927 (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)
Созопол (Созопол) - Раковски 2011 (Раковски)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хеброс 1921 (Харманли)
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово)

                           X кръг

12 октомври 2011, сряда, 16:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)
Хеброс 1921 (Харманли) - Тунджа 2006 (Ягода)
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Арда (Кърджали) - Родопа 1927 (Смолян)
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Ботев (Гълъбово) - Спортист (Роза)
Мастер (Бургас) - ИТД Гигант (Съединение)

                           XI кръг

15 октомври 2011, събота, 16:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)
16 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
ИТД Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спортист (Роза) - Мастер (Бургас)
Родопа 1927 (Смолян) - Чирпан (Чирпан)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Арда (Кърджали)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък)
Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски)
Левски (Карлово) - Хеброс 1921 (Харманли)

                           XII кръг

23 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Брестник 1948 (Пловдив) - Созопол (Созопол)
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Чирпан (Чирпан) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Ботев (Гълъбово) - Родопа 1927 (Смолян)
Мастер (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)
ИТД Гигант (Съединение) - Спортист (Роза)

                           XIII кръг

29 октомври 2011, събота, 14:30 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - ИТД Гигант (Съединение)
30 октомври 2011, неделя, 14:30 ч
Спортист (Роза) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Родопа 1927 (Смолян) - Мастер (Бургас)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чирпан (Чирпан)
Созопол (Созопол) - Арда (Кърджали)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Брестник 1948 (Пловдив)
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)
Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски 2011 (Раковски)

                           XIV кръг

2 ноември 2011, сряда, 14:30 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)
Розова долина (Казанлък) - Хеброс 1921 (Харманли)
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)
Брестник 1948 (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Чирпан (Чирпан) - Созопол (Созопол)
Ботев (Гълъбово) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Мастер (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)
ИТД Гигант (Съединение) - Родопа 1927 (Смолян)
Спортист (Роза) - Тунджа 1915 (Ямбол)

                           XV кръг

6 ноември 2011, неделя, 14:30 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Родопа 1927 (Смолян) - Спортист (Роза)
Спартак-С 94 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Мастер (Бургас)
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Чирпан (Чирпан)
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)
Хеброс 1921 (Харманли) - Загорец (Нова Загора)
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)

                           XVI кръг

12 ноември 2011, събота, 14:30 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Родопа 1927 (Смолян)
13 ноември 2011, неделя, 14:30 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)
Брестник 1948 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)
Чирпан (Чирпан) - Тунджа 2006 (Ягода)
Ботев (Гълъбово) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Мастер (Бургас) - Созопол (Созопол)
ИТД Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Спортист (Роза) - Спартак-С 94 (Пловдив)

                           XVII кръг

20 ноември 2011, неделя, 14:30 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спортист (Роза)
Созопол (Созопол) - ИТД Гигант (Съединение)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Мастер (Бургас)
Тунджа 2006 (Ягода) - Ботев (Гълъбово)
Левски (Карлово) - Чирпан (Чирпан)
Хеброс 1921 (Харманли) - Арда (Кърджали)
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)

                           XVIII кръг

26 ноември 2011, събота, 14:30 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)
27 ноември 2011, неделя, 14:30 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)
Брестник 1948 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)
Чирпан (Чирпан) - Хеброс 1921 (Харманли)
Ботев (Гълъбово) - Левски (Карлово)
Мастер (Бургас) - Тунджа 2006 (Ягода)
ИТД Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Спортист (Роза) - Созопол (Созопол)
Родопа 1927 (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)

                           XIX кръг

3 декември 2011, събота, 14:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа 1927 (Смолян)
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спортист (Роза)
Тунджа 2006 (Ягода) - ИТД Гигант (Съединение)
Левски (Карлово) - Мастер (Бургас)
Хеброс 1921 (Харманли) - Ботев (Гълъбово)
Раковски 2011 (Раковски) - Чирпан (Чирпан)
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)
Загорец (Нова Загора) - Брестник 1948 (Пловдив)

XX кръг

пролет 2012
Свиленград 1921 (Свиленград) - Брестник 1948 (Пловдив)
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)
Розова долина (Казанлък) - Чирпан (Чирпан)
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Гълъбово)
Хеброс 1921 (Харманли) - Мастер (Бургас)
Левски (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)
Тунджа 2006 (Ягода) - Спортист (Роза)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Созопол (Созопол) - Родопа 1927 (Смолян)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)

XXI кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Созопол (Созопол)
Родопа 1927 (Смолян) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода)
Спортист (Роза) - Левски (Карлово)
ИТД Гигант (Съединение) - Хеброс 1921 (Харманли)
Мастер (Бургас) - Раковски 2011 (Раковски)
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)
Чирпан (Чирпан) - Загорец (Нова Загора)
Арда (Кърджали) - Брестник 1948 (Пловдив)

XXII кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)
Брестник 1948 (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)
Розова долина (Казанлък) - Мастер (Бургас)
Раковски 2011 (Раковски) - ИТД Гигант (Съединение)
Хеброс 1921 (Харманли) - Спортист (Роза)
Левски (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Тунджа 2006 (Ягода) - Родопа 1927 (Смолян)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград)

XXIII кръг

Созопол (Созопол) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)
Родопа 1927 (Смолян) - Левски (Карлово)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Хеброс 1921 (Харманли)
Спортист (Роза) - Раковски 2011 (Раковски)
ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
Мастер (Бургас) - Загорец (Нова Загора)
Ботев (Гълъбово) - Брестник 1948 (Пловдив)
Чирпан (Чирпан) - Арда (Кърджали)

XXIV кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Чирпан (Чирпан)
Арда (Кърджали) - Ботев (Гълъбово)
Брестник 1948 (Пловдив) - Мастер (Бургас)
Загорец (Нова Загора) - ИТД Гигант (Съединение)
Розова долина (Казанлък) - Спортист (Роза)
Раковски 2011 (Раковски) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Хеброс 1921 (Харманли) - Родопа 1927 (Смолян)
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Тунджа 2006 (Ягода) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)

XXV кръг

Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Созопол (Созопол) - Тунджа 2006 (Ягода)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)
Родопа 1927 (Смолян) - Раковски 2011 (Раковски)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)
Спортист (Роза) - Загорец (Нова Загора)
ИТД Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)
Мастер (Бургас) - Арда (Кърджали)
Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)

XXVI кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Ботев (Гълъбово)
Чирпан (Чирпан) - Мастер (Бургас)
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант (Съединение)
Брестник 1948 (Пловдив) - Спортист (Роза)
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Розова долина (Казанлък) - Родопа 1927 (Смолян)
Раковски 2011 (Раковски) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Хеброс 1921 (Харманли) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)
Тунджа 2006 (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград)

XXVII кръг

Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)
Созопол (Созопол) - Хеброс 1921 (Харманли)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)
Родопа 1927 (Смолян) - Загорец (Нова Загора)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Брестник 1948 (Пловдив)
Спортист (Роза) - Арда (Кърджали)
ИТД Гигант (Съединение) - Чирпан (Чирпан)
Мастер (Бургас) - Ботев (Гълъбово)

XXVIII кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Мастер (Бургас)
Ботев (Гълъбово) - ИТД Гигант (Съединение)
Чирпан (Чирпан) - Спортист (Роза)
Арда (Кърджали) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа 1927 (Смолян)
Загорец (Нова Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Раковски 2011 (Раковски) - Созопол (Созопол)
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Левски (Карлово) - Тунджа 2006 (Ягода)

XXIX кръг

Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Тунджа 2006 (Ягода) - Хеброс 1921 (Харманли)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Раковски 2011 (Раковски)
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)
Родопа 1927 (Смолян) - Арда (Кърджали)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Чирпан (Чирпан)
Спортист (Роза) - Ботев (Гълъбово)
ИТД Гигант (Съединение) - Мастер (Бургас)

XXX кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - ИТД Гигант (Съединение)
Мастер (Бургас) - Спортист (Роза)
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Чирпан (Чирпан) - Родопа 1927 (Смолян)
Арда (Кърджали) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Раковски 2011 (Раковски) - Тунджа 2006 (Ягода)
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски (Карлово)

XXXI кръг

Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)
Созопол (Созопол) - Брестник 1948 (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Чирпан (Чирпан)
Родопа 1927 (Смолян) - Ботев (Гълъбово)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Мастер (Бургас)
Спортист (Роза) - ИТД Гигант (Съединение)

XXXII кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Спортист (Роза)
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Мастер (Бургас) - Родопа 1927 (Смолян)
Ботев (Гълъбово) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Чирпан (Чирпан) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Арда (Кърджали) - Созопол (Созопол)
Брестник 1948 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)
Раковски 2011 (Раковски) - Хеброс 1921 (Харманли)

XXXIII кръг

Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Хеброс 1921 (Харманли) - Розова долина (Казанлък)
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)
Тунджа 2006 (Ягода) - Брестник 1948 (Пловдив)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)
Созопол (Созопол) - Чирпан (Чирпан)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Гълъбово)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Мастер (Бургас)
Родопа 1927 (Смолян) - ИТД Гигант (Съединение)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Спортист (Роза)

XXXIV кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Спортист (Роза) - Родопа 1927 (Смолян)
ИТД Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Мастер (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)
Чирпан (Чирпан) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Арда (Кърджали) - Тунджа 2006 (Ягода)
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)
Загорец (Нова Загора) - Хеброс 1921 (Харманли)
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)

XXXV кръг

Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)
Хеброс 1921 (Харманли) - Брестник 1948 (Пловдив)
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)
Тунджа 2006 (Ягода) - Чирпан (Чирпан)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Гълъбово)
Созопол (Созопол) - Мастер (Бургас)
Асеновец 2005 (Асеновград) - ИТД Гигант (Съединение)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Спортист (Роза)
Родопа 1927 (Смолян) - Тунджа 1915 (Ямбол)

XXXVI кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа 1927 (Смолян)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Спортист (Роза) - Асеновец 2005 (Асеновград)
ИТД Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)
Мастер (Бургас) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)
Чирпан (Чирпан) - Левски (Карлово)
Арда (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли)
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)

XXXVII кръг

Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Розова долина (Казанлък) - Брестник 1948 (Пловдив)
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)
Хеброс 1921 (Харманли) - Чирпан (Чирпан)
Левски (Карлово) - Ботев (Гълъбово)
Тунджа 2006 (Ягода) - Мастер (Бургас)
Димитровград 1947 (Димитровград) - ИТД Гигант (Съединение)
Созопол (Созопол) - Спортист (Роза)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа 1927 (Смолян)

XXXVIII кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Родопа 1927 (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)
Спортист (Роза) - Димитровград 1947 (Димитровград)
ИТД Гигант (Съединение) - Тунджа 2006 (Ягода)
Мастер (Бургас) - Левски (Карлово)
Ботев (Гълъбово) - Хеброс 1921 (Харманли)
Чирпан (Чирпан) - Раковски 2011 (Раковски)
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)
Брестник 1948 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)

bulgarian-football.com

Преглеждания: 6124
Коментара (0)Add Comment

Напиши коментар
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
малки | големи

busy
 

КЛЮЧОВИ ДУМИ

Велбъжд Перун Кресна Нови Искър Места 2005 Хебър Миньор Бобов дол Бенковски Костинброд Ботев 1937 Малеш Микрево Германея Левски 1923 Струмска слава 1927 Пирин 2002 Чепинец Витоша Д.Д. Беласица Сливнишки герой Арда Габровница 04 Загорец Ботев Гълъбово Розова Долина Хеброс 1921 Левски 2004 Созопол Странджа-Металург Хасково Нефтохимик 1986 Равда 1954 Металик Сопот Стамболово 2007 Тунджа 1915 Димитровград 1947 Марица 1921 ИТД Гигант Левски Ягода Торпедо 2004 Левски 2007 Академик Свищов Чавдар Алмус Биър Ботев Козлодуй Павликени Янтра 1919 Локомотив Дряново Гигант Белене Трявна Локомотив Горна Оряховица Балкан Белоградчик Ситомир Септември 98 Черноморец 2003 Рапид Суворово фк Аксаково фк Шабла Спортист Г.Т. Скрита сила фк Тополите фк Преслав Бенковски Бяла Ендже Черноломец 04 Доростол 2003 Ботев 2008 Кубрат 2007 Две могили Разград 2000 Югоизточна "В" АФГ Югозападна "В" АФГ Северозападна "В" АФГ Североизточна "В" АФГ женски футбол футзал юноши БФС АФЛ ОФГ "А" ОФГ "Б" ОФГ OФК ФК ПФК съдия стадион състав футболен отбор футбол футболист треньор резултати класиране новини България

Преглед новини


Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Warning: Creating default object from empty value in /home/bgfutbol/public_html/modules/mod_jabulletin/helper.php on line 170

Анкета

Как участвате в аматьорския футбол на България?
 

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

| Начало | За Нас | За Реклама | Връзка с Нас | Карта на сайта |
                                                                                                     
ипотечен кредитсчетоводни услуги